Sklepy medyczne

Narzędzia i patenty dla pacjentów wymagających profesjonalnej obsługi. Dzięki nam stworzysz mini gabinet medyczny.

Klienci udający się do sklepu medycznego dzielą się zazwyczaj na kilka grup. Są to osoby, które doskonale wiedzą, czego potrzebuję i przychodzą po konkretny artykuł. Są to także osoby, które przychodzą z myślą o zakupie danego produktu, a może się okazać, że nie znają na tyle swoich potrzeb, by wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie, np. pacjenci szukający ortezy na kolana, skarpetek bezuciskowych lub skarżący się na ból kręgosłupa, nie zdają sobie sprawy, że mogłyby im pomóc dobrze dobrane wkładki ortopedyczne. Są także pacjenci, którzy przychodzą z różnorodnymi dolegliwościami i oczekują profesjonalnej porady przed dokonaniem zakupu.

Co możesz osiągnąć dzięki współpracy z nami
Dobry sprzedawca potrafi zaspokoić potrzeby każdego klienta, ten natomiast gdy jest zadowolony z zakupu, wróci ponownie oraz poleci sklep swoim znajomym i rodzinie. Mazbit już od ponad ćwierć wieku zajmuje się produkcją wkładek ortopedycznych i wspiera sklepy medyczne w zakresie zaopatrzenia pacjentów w wysokiej jakości produkty.

Nasza oferta:
iORTO MEDIC to seryjne specjalistyczne wkładki ortopedyczne, które występują w trzech tęgościach (szerokościach), są bezpieczne także dla najmłodszych klientów.
iORTO INDYVIDUAL to wkładki przeznaczone dla indywidualnych osób, których potrzeby w tym zakresie zostały starannie zdiagnozowane w placówce.
PROFILACTIC to wkładki przeznaczone dla osób z małymi wadami stóp lub jako uzupełnienie kuracji wkładkami z serii iORTO.
PROTECTION to wyroby żelowe działające ochronnie, świetnie uzupełniają zakup wkładek linii iORTO.

Dzięki naszym produktom Twój sklep zamieni się w mini gabinet medyczny
DIAGNOSTIC to linia profesjonalnych urządzeń diagnostycznych, które możesz zakupić od Mazbit na dogodnych warunkach. Urządzenie diagnostyczne umożliwia zaprojektowanie wkładek odpowiadających na indywidualne potrzeby klientów, dając im tym samym pewność, że wybrali właściwy produkt. Bezpieczeństwo klienta to rzecz kluczowa w sprzedaży!
Dlaczego Mazbit?
Dla naszych partnerów biznesowych oferujemy bezpłatne szkolenia produktowe, w których podpowiadamy, jak łączyć nasze artykuły z innymi, tak by zaspokoić potrzeby klienta w sposób kompletny i tym samym odnosić coraz większe sukcesy w sprzedaży.
Jeśli chcesz wybić się z kanonu usług rynkowych i stanowić naprawdę silną konkurencję, zapraszamy na szkolenia on-line i stacjonarne z zakresu „Zaopatrzenie ortopedyczne i diagnoza stóp”. Dzięki fachowej wiedzy dasz klientom więcej niż inni.
Na czas współpracy dostarczamy stojaki pozwalające na efektywną prezentację naszych artykułów oraz pełne wsparcie marketingowe. Ekspozycje, plakaty i ulotki nie pozwolą przejść obojętnie wobec Twojej nowej oferty.

Możesz zostać naszym klientem już dziś!
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Co zyskujesz ze współpracy z Mazbit:

Produkt polskiego producenta

Bezpłatne szkolenie produktowe

Możliwość zakupu sprzętu diagnostycznego na dogodnych warunkach

Opiekę handlowca

Wsparcie marketingowe

Komplementarne zaopatrzenie pacjenta

Stojak na czas współpracy

Atrakcyjne rabaty uzależnione od wysokości zamówień

Partnera w biznesie, który dostosowuje swoje rozwiązania do Twoich oczekiwań

Polecane linie produktowe

Skontaktuj się z nami

PAWEŁ PRUSAK
tel./fax.: +48 531 506 604
e-mail: p.prusak(at)mazbit(dot)pl

MAZBIT
ul. R. Szlafroka 18
63-000 Środa Wlkp.

tel./fax.: +48 61 285 13 07
e-mail: biuro(at)mazbit(dot)pl