Mazbit

Lider na polskim rynku wkładek do obuwia

Mazbit istnieje na rynku już od 1992 roku. Pierwszymi wkładkami, które zaproponowaliśmy klientom, były te z linii Comfort (wtedy pod nazwą Classic Line). W roku 2009 skierowaliśmy ofertę również na rynek medyczny, dzięki wprowadzeniu produktów Profilactic (wtedy jeszcze pod nazwą Medic Line). Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze specjalistami w dziedzinie biomechaniki chodu, jak i schorzeń stóp przyczyniła się do rozwoju firmy. Dzięki temu, zaczynając od wkładek komfortowych i profilaktycznych, ewoluowaliśmy do produkcji w technologii używanej przez liderów w tej dziedzinie na rynku światowym, nie porzucając przy tym klasycznych rozwiązań. Jesteśmy pierwszym producentem w Polsce wkładek termoformowalnych o zmiennej dynamice, które nazwaliśmy iORTO Medic i iORTO Individual. Nasz rozwój to lata szkoleń i pozyskiwania wiedzy od najlepszych, to godziny wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów. Rozwiązania, które proponujemy doceniają nie tylko użytkownicy, ale i środowiska medyczne, które chętnie zalecają je w trosce o swoich pacjentów.

Stopy mają wpływ na cały układ ruchu. Schorzenia stóp zaburzają biomechanikę chodu i oddziałują na łańcuch kinematyczny ciała. Źle ustawiona stopa, to zła pozycja kolana, biodra, kręgosłupa. Średnio używamy stóp około 80 lat, wykonując aż 10000 kroków dziennie. Warunkiem jest to, że odpowiednio o nie dbamy.

Współpracując ze specjalistami różnych dziedzin takimi jak: lekarze ortopedzi, fizjoterapeuci, podolodzy, obuwnicy, szewcy, technicy ortopedii i inni, wciąż przygotowujemy nowe rozwiązania, w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów.

Wkładki do butów Mazbit to gwarancja wyrobu polskiego, wykonanego z dbałością i precyzją, to efekt rzemieślniczej pracy rąk naszych pracowników. Wszystko po to, by produkt był jak najlepiej dostosowany do stóp pacjenta.

Dlaczego warto wybrać MAZBIT?

Dedykowane oferty.

Wysoka jakość produktów.

Szeroki wybór wkładek i akcesoriów do obuwia.

Firma wspierana przez specjalistów.

Doświadczenie.

Polski producent.

Innowacyjność.

Partnerskie podejście do biznesu.

Wyspecjalizowana kadra.

Dedykowany opiekun klienta.

Wsparcie marketingowe.

Wsparcie merchandisingowe.

Produkty na miarę potrzeb każdego klienta.

Nasze linie produktowe