Nowoczesne produkty Mazbit do Twojego gabinetu! Wypróbuj już teraz w unikalnej promocji!

Nasza promocja to wygodna możliwość rozbudowania Twoich usług. Zaplanowaliśmy start współpracy kierując się doświadczeniami i potrzebami naszych obecnych i nowych Kontrahentów. Zamawiając pierwsze wkładki możesz sam przekonać się o ich innowacyjności, komforcie i wysokiej jakości wykonania. Natychmiast otrzymasz również mocne wsparcie w postaci wiedzy o sposobach zlecania i projektowania naszych produktów, tak by były dostosowane do schorzeń, które leczysz. Już teraz zamów pierwszą parę i zbadaj nowe możliwości dla siebie i Twoich pacjentów. Ale to nie wszystko! – O naszych wkładkach musisz też wiedzieć, że oprócz wsparcia leczenia i rehabilitacji dają jeszcze dodatkową możliwość…

WKŁADKI Z WYŚCIÓŁKĄ W BARWACH TWOJEJ MARKI!
WYRÓŻNIJ SIĘ Z NAMI!

Mamy nadzieję, że już zamówiłeś pierwszą parę wkładek za 0 zł i za chwilę sam sprawdzisz jak wiele dają możliwości w procesach leczenia i rehabilitacji. Ale nasze wkładki mogą być również jednym z najskuteczniejszych materiałów promocyjnych z jakich korzystasz! Dzięki unikalnemu procesowi produkcji przygotujemy wyściółkę tekstylną z nadrukiem Twojego logo i barw firmowych. To wyjątkowa możliwość towarzyszenia Pacjentom w czasie codziennych czynności.

Porozmawiaj z naszym Doradcą o możliwości realizacji wkładek z logo i kolorystyką Twojego gabinetu

UNIWERSALNE URZĄDZENIE NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH!

Podoskop z oprogramowaniem do badań diagnostycznych w pierwszym miesiącu za 0 zł! Do pełnej obsługi pacjentów, którym polecisz innowacyjne wkładki sensomotoryczne proponujemy praktyczne urządzenie diagnostyczne. Jest to mały, lekki podoskop. Idealnie nadaje się sklepów medycznych, gabinetów, a ze względu na swoje optymalne rozmiary i wagę posłuży również w czasie diagnostyki w terenie. Na czas współpracy zapewniamy wsparcie działu IT oraz specjalistyczne oprogramowanie. Podoskop wraz z programami informatycznymi umożliwiają:

 • wykonywanie zdjęć
 • diagnostykę wstępną
 • archiwizację badań
 • projektowanie wkładek indywidualnych

grafika – czy tutaj ma być wyeksponowane to urządzenie – podoscop, które przysła Pan w mailu?

ZBUDUJ WŁASNE USŁUGI W OPARCIU O NASZE PRODUKTY!

Ofertę przygotowaliśmy dla ortopedów, podologów i fizjoterapeutów. Ponieważ nasze produkty w wielu przypadkach nie obejdą się bez specjalistycznej konsultacji – to właśnie nasi Kontrahenci z gabinetów w całej Polsce budują z nami codziennie markę Mazbit. Już od ponad 30 lat. Korzystając ze wspólnych doświadczeń projektujemy wygodne i innowacyjne rozwiązania produktowe, diagnostyczne, technologiczne i biznesowe.

Porozmawiaj z naszym Doradcą i poznaj dokładnie naszą ofertę. Dopasuj ją elastycznie do potrzeb własnej praktyki!

grafika

PROPONUJEMY RÓŻNE MODELE WSPÓŁPRACY. TY WYBIERASZ NAJWYGODNIEJSZĄ OPCJĘ!

Myślisz o pełnym wykorzystaniu oferty Mazbit w swoim gabinecie? – Tę opcję polecamy najbardziej! To dokładnie zaplanowany proces rehabilitacji pacjenta z zastosowaniem unikalnych wkładek ortopedycznych. Od diagnozy przez rekomendację i projekt dostosowanej dokładnie do schorzeń Pacjenta wkładki po jej produkcję oraz wsparcie gotowymi rozwiązaniami marki Mazbit. Ale to nie jedyny model współpracy jaki proponujemy. Oto wszystkie opcje jakie opracowaliśmy wykorzystując doświadczenia wieloletniego współdziałania z gabinetami fizjoterapii:

 • model kompleksowej usługi Mazbit
 • model “wkładki na zlecenie”:
 • rekomendacja rozwiązań Mazbit z gotowych linii produktów

Dodatkowo, dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań logistycznych, które ułatwiają wdrożenie nowych produktów i usług do oferty gabinetu:

 • na czas współpracy nieodpłatnie dostarczamy ekspozytory umożliwiające efektywne zagospodarowanie przestrzeni i zaprezentowanie nowych artykułów w jasny, czytelny i elegancki sposób
 • zapewniamy opiekę doświadczonego handlowca, który elastycznie dopasowuje nasze rozwiązania do potrzeb oferty gabinetu
 • wsparcie marketingowe w postaci plakatów i materiałów edukacyjnych.
 • możliwość zamówienia wkładek z logo gabinetu

Porozmawiajmy o dobrych doświadczeniach z naszej wieloletniej współpracy z fizjoterapeutami. Dobierzemy model odpowiedni dla działań w Twoim gabinecie. Umów rozmowę lub zadzwoń!

grafika

KOMPLEKSOWO WSPIERAMY DZIAŁANIA GABINETÓW PARTNERSKICH!

Dodatkowo, dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań logistycznych, które ułatwiają wdrożenie nowych produktów i usług do oferty gabinetu:

 • na czas współpracy nieodpłatnie dostarczamy ekspozytory umożliwiające efektywne zagospodarowanie przestrzeni i zaprezentowanie nowych artykułów w jasny, czytelny i elegancki sposób
 • zapewniamy opiekę doświadczonego handlowca, który elastycznie dopasowuje nasze rozwiązania do potrzeb oferty gabinetu
 • dostarczamy wsparcie marketingowe w postaci plakatów i materiałów edukacyjnych.

Dołącz do nas. Na elastycznych warunkach i bez zawrotnych inwestycji rozszerzysz swoją ofertę i każdego dnia będziesz wspierał swoich Pacjentów w wielu różnych problemach. Zadzwoń teraz – porozmawiajmy o dobrej współpracy!

WIEDZA I SZKOLENIA DLA CIEBIE!

Aby dobrze rozpocząć współpracę nasz pakiet usług dla gabinetów wyposażyliśmy w unikalne szkolenie: “Zaopatrzenie ortopedyczne i diagnoza stóp”. Materiał zawiera zarówno wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach na rynku produktów wspierających procesy fizjoterapeutyczne i ortopedyczne jak i o technologiach stosowanych bezpośrednio w produktach Mazbit. Wykłady realizujemy w modułach tematycznych:

 • Moduł 1 – Wkładki doobuwnicze jako sprzęt ortopedyczny – działanie wkładek dynamicznych, statycznych, biernych.
 • Moduł 2 – Wkładki z profesjonalnej linii iORTO Mazbit – rodzaje, działanie, zastosowanie
 • Moduł 3 – Diagnostyka stóp i wad postawy – urządzenia diagnostyczne dostępne w ofercie Mazbit
 • Moduł 4 – Elementy procesu diagnozy: wywiad z Pacjentem ,badanie manualne, badanie statyczne, badanie dynamiczne, podsumowanie diagnozy, dobór wkładek, zalecenie ćwiczeń i obuwia
 • Moduł 5 – Warunki współpracy z Mazbit: polityka marki, warunki realizacji wkładek indywidualnych

Zapytaj o szczegóły szkolenia, dołącz do gabinetów z całej Polski i skorzystaj z naszych wspólnych doświadczeń!

UNIKALNE ROZWIĄZANIA DLA TWOICH PACJENTÓW!

Wkładki ortopedyczne, które produkujemy, od lat wyróżniają się na rynku innowacyjnością i dobrymi rozwiązaniami. Ich zalety to: sensomotoryka – czyli zdolność współpracy z impulsacją nerwową stopy w przekazywaniu informacji do ośrodkowego układu nerwowego o położeniu stopy i całego ciała. Termoformowalność oraz zmienna dynamika wyprofilowań – cechy umożliwiające elastyczne dostosowanie do kształtu stopy i dynamiczną pracę nad korekcją wad i schorzeń.
Wszystkie nasze wkładki posiadają następujące strefy strategiczne:

 • 1. Moduł stabilizujący – wykonany z elementów termoformowalnych. Konstrukcja modułu daje możliwość dostosowania kształtu i sztywności elementu do schorzenia, wagi, wieku, wzrostu i aktywności pacjenta.
 • 2. Elementy korygujące – ta strefa to grupa elementów dających możliwość dostosowania kształtu i dynamiki wkładki oraz umiejscowienie peloty. Tutaj również są lokowane dodatkowe pronatory, supinatory, wałeczki i tp.
 • 3. Pianka amortyzująca – strefa wykonana z pianki z pamięcią kształtu. Zmniejsza oddziaływanie uderzenia stopy o podłoże na cały układ ruchu.
 • 4. Wyściółka – antyalergiczna tkanina z naniesionymi nanocząsteczkami srebra i miedzi. Dodatkowo nasze technologie dają możliwość naniesienia własnej wizualizacji.

Porozmawiaj z naszym Doradcą o szczegółowych rozwiązaniach w budowie wkładek wspierających pracę fizjoterapeuty:

ZLECAJ WYKONANIE WKŁADEK ZAPROJEKTOWANYCH PRZEZ CIEBIE!

Z naszymi rozwiązaniami szybko diagnozujesz i szybko projektujesz rozwiązanie dedykowane Twoim pacjentom. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych technologii wypracowaliśmy unikalne procesy produkcji wkładek zleconych. Działamy na dwóch modułach, które pozwalają skutecznie odpowiedzieć na potrzeby prowadzonego przez Ciebie leczenia:

 • Wkładki Pozabiegowe (iORTO Rehabilitation) wyposażone w takie elementy jak korytkowy stabilizator tyłostopia, odciążenie kości piętowej (amortyzator chodu), pelota odciążająca przodostopie, piankę amortyzującą, wsparcie łuku poprzecznego o zmiennej dynamice (sztywne wyprofilowanie dostosowane do rozmiaru wkładki i wagi Pacjenta) oraz dodatkowe wyprofilowania

 • Wkładki Korekcyjne (iORTO Individual) zbudowany z następujących części o działaniu korekcyjnym: korytkowy stabilizator tyłostopia, amortyzator chodu, pelota odciążająca, pianka amortyzująca, specjalne dodatkowe wyprofilowania oraz wsparcie łuku podłużnego

POLECAJ NASZE GOTOWE ROZWIĄZANIA!

Dodatkowo jednym z modeli współpracy z naszą marką jest rekomendowanie unikalnych i znanych już na rynku produktów z linii iORTO. To specjalistyczne wkładki dostosowane do najpowszechniejszych schorzeń i dysfunkcji stóp i aparatu ruchu z jakimi spotykają się fizjoterapeuci na co dzień. To również produkty adresowane do najbardziej aktywnych i wymagających profesjonalnego wsparcia grup użytkowników: tenisistów, biegaczy, pracujących w pozycji stojącej. Do linii iORTO należą następujące rozwiązania:

 • Wkładki iORTO Ostrog – wspierające terapię takich schorzeń jak ostroga piętowa, płaskostopie podłużne, modzele i odciski oraz pękające pięty
 • Wkładki iORTO Halux – wsparcie leczenia hallux valgus, palcy młotkowatych szponiastych oraz płaskostopia poprzecznego
 • Wkładki iORTO Comfort – dedykowane w przypadkach stóp wrażliwych, pękających pięt, modzeli i odcisków oraz płaskostopia poprzecznego
 • Wkładki iORTO Diabetic – dla pacjentów zmagających się ze stopą cukrzycową oraz modzelami i odciskami

grafika

WYBIERZ URZĄDZENIE IDEALNIE ODPOWIADAJĄCE NA POTRZEBY TWOJEGO GABINETU

Oprócz urządzenia w ofercie promocyjnej, proponujemy szeroki wybór stacji diagnostycznych i podoskopów, które profesjonalnie będą wspierać pracę każdego gabinetu. Nasze aparaty umożliwiają :

 • Projektowanie indywidualnych wkładek ortopedycznych
 • Zapisywanie rekomendacji dla Pacjenta w jednym miejscu razem z badaniem
 • Dokładną obserwację przeciążeń, ustawienia stopy oraz możliwość zapisania wszystkich obrazów w celu kontrolowania postępów terapii
 • Wykonywanie dodatkowych zdjęć w bardzo dobrej jakości, służących m.in. do oceny ułożenia kolan, kostek, miednicy czy ścięgna Achillesa oraz archiwizacja tych zdjęć
 • Zapisywanie wszystkich zabiegów, którym poddawany był Pacjent
 • Porównywanie wyników obecnych badań z wcześniejszymi
 • Archiwizację badań

Zapytaj o aparat dopasowany do potrzeb Twoich usług. Nasz doradca szczegółowo opowie o wszystkich wariantach urządzeń i pomoże wybrać najodpowiedniejszą opcję!

POZNAJ UNIKALNE WSPARCIE PROCESÓW LECZENIA I REKONWALESCENCJI – TAK DZIAŁAJĄ NASZE PRODUKTY!

Działanie wkładek z oferty Mazbit iORTO to potwierdzone, unikalne efekty w obrębie różnych obszarów aparatu ruchu. Oto niektóre z zadań jakie wyznaczamy naszym produktom:

 • Wsparcie kości sześciennej i łódkowej – po to by ustawić stopy w odpowiedniej pozycji, ale również niwelować koślawość i przywracać prawidłową oś kończyny dolnej
 • Moduł stabilizujący o zmiennej dynamice z odpowiednią intensywnością – aby wspierać stopę dając jej bodźce do prawidłowego działania. Warto zaznaczyć, iż dynamika wyprofilowań jest dostosowana do wagi Pacjenta i rozmiaru stopy. W praktyce to oznacza, że elastyczność wkładki maleje proporcjonalnie do jej rozmiaru.
 • Zabezpieczenie o zmiennej dynamice tyłostopia – aby odciążyć cały układ ruchu
 • Możliwość dobrania elementów korygujących umożliwiających m.in. odciążenie przodostopia i tyłostopia, korygowanie palców szponiastych, haluksów czy skrótu kończyny – aby odpowiedzieć na każdy problem terapeutyczny
 • Większy komfort stawiania stóp dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych pianek

Zapytaj o możliwości wspierania procesów leczenia w Twoim gabinecie – nasz Doradca wyjaśni wszystkie rozwiązania oraz opowie o ich działaniu.

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

Najważniejszy pierwszy krok! – wiemy o tym i mocno go wspieramy wygodnymi propozycjami promocyjnymi. Z naszych rozwiązań skorzystało i nawiązało długofalową współpracę już wielu fizjoterapeutów. Jesteśmy zdania, że realna możliwość wypróbowania jak działają nasze produkty to najlepszy sposób, żeby sprawdzić decyzję o wykorzystaniu produktów Mazbit w zalecanych terapiach.

Już teraz porozmawiajmy o wygodnych promocjach w Twoim gabinecie – nasz Doradca zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązanie

grafika

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Co zyskujesz ze współpracy z Mazbit:

Produkt polskiego producenta

Opiekę handlowca

Wsparcie marketingowe

Atrakcyjne rabaty uzależnione od wysokości zamówień

Bezpłatne szkolenie produktowe

Stojak na czas współpracy

Możliwość zakupu sprzętu diagnostycznego na dogodnych warunkach

Dlaczego warto wybrać wkładki indywidualne iORTO?

Co uwzględniamy przy tworzeniu indywidualnej wkładki termoformowalnej?

stopień wady

płeć

masę ciała

wiek

przebyte kontuzje

skłonności genetyczne

aktywność fizyczną

rodzaj pracy

rodzaj obuwia

Dla kogo są dedykowane spersonalizowane rozwiązania?

ze znacznymi
wadami stóp i postawy

aktywnych sportowo i zawodowo, narażonych na znaczne przeciążenia aparatu więzadłowo-mięśniowego oraz ze skłonnościami do mikrourazów układu stawowego

wymagających
i ceniących bezpieczeństwo
oraz komfort poruszania się

Kiedy zalecane jest stosowanie wkładek ortopedycznych?

w zaburzeniu biomechaniki chodu

w procesie rehabilitacji

w okresie przed-
i pooperacyjnym

w leczeniu wad stóp
i postawy

Polecane linie produktowe

ANTONINA KOZŁOWSKA
tel./fax.: 609 864 635
e-mail: gabinety(at)mazbit(dot)pl

MAZBIT
ul. R.Szlafroka 18
63-000 Środa Wlkp.

tel./fax.: 61 285 13 07
e-mail: biuro(at)mazbit(dot)pl