Sklepy i hurtownie BHP

Profesjonalne i jakościowe produkty dla Twoich klientów
Zapewnianie pracownikowi odpowiednich warunków bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy, który wynika z przepisów Kodeksu pracy. W wielu branżach łączy się to z zakupem odpowiedniego obuwia ochronnego. Natomiast zakup wkładek ortopedycznych jest nie tyle wypełnieniem przepisów, ile miłym akcentem, wyrazem troski o pracownika i otwartości na jego potrzeby. Oczywiście pracownicy także mogą zadbać o siebie i zaopatrzyć się w produkty zapewniające BHP na najwyższym poziomie.

Dla kogo wkładki do obuwia Mazbit?
W Twoim sklepie najpewniej zaopatrują się pracownicy wielu branż. Trudno byłoby sobie wyobrazić pracę bez wygodnego i chroniącego stopy obuwia w branży logistycznej, gdzie większość czynności odbywa się na magazynie i dotyczy załadunku i przeładunku ciężkich towarów, w pracach budowalnych, remontowych, montażowo – instalacyjnych, w obróbce metali i nadzorowaniu maszyn i urządzeń, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, w rolnictwie, ogrodnictwie, górnictwie i wielu innych branżach. W każdej z nich sprawdzą się wkładki do obuwia MAZBIT.

Korzyści dla Twoich klientów
Całodniowa praca na nogach jest mecząca dla każdego. Sprawa jest o tyle trudniejsza, jeśli praca jest wykonywana w warunkach uciążliwych, szkodliwych, na dowrze, na mrozie, czy w upale. Wtedy wysiłek jest o wiele większy, podobnie jak zmęczenie pracownika i jego stóp. W wielu branżach samo obuwie nie wystarczy, by zapewnić bezpieczeństwo i higienę pracy. Dopiero uzupełnienie go we właściwe wkładki może przynieść spodziewane efekty.

Nasze produkty zapewniają:
Komfort, który jest bardzo ważny podczas wielogodzinnego dnia pracy. Obuwie ochronne, mimo że spełnia swoje funkcje BHP, samo w sobie stwarza problemy dla stóp. Ciężkie, sztywne materiały ocierają skórę i powodują odciski. Miękkie, chroniące stopy wkładki linii Comfort wraz z żelowymi wyrobami z serii Protection są idealnym rozwiązaniem tego problemu. Wkładki oraz zapiętki i podpiętki pomagają także idealnie dopasować obuwie do stopy, dzięki czemu wygoda jego noszenia znacznie się zwiększy.
Ciepło. Wkładki Mazbit stanowią dodatkową izolację od zimna, co ma duże znaczenie w pracach wykonywanych w ujemnych temperaturach.
Higienę. Wkładki świetnie sprawdzą się także w pracach w wysokich temperaturach . Działanie antyseptyczne wkładek pozwala zachować świeżość i zdrowie nawet w bardzo wymagających warunkach pracy.
Ochronę przed bólem. Dzięki najnowszym rozwiązaniom z dziedziny podologii wkładki Mazbit zapobiegają występowaniu bólu. Pracownicy na pewno poczują ulgę dla swoich stóp po całym dniu pracy w obuwiu zabezpieczonym naszymi wkładkami.

Korzyści dla Ciebie
Dbamy o to, by współpraca z nami była, jak najmniej wymagająca. Naszym zadaniem jest dostarczenie dobrego produktu, który pomoże zwiększyć obroty sklepu, a nie Twoje obowiązki. Dopasujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb. Na czas współpracy oferujemy stojaki pozwalające wyeksponować towar w efektowny i widoczny sposób.
Zorganizujemy darmowe szkolenia produktowe, dzięki którym doradzisz swoim klientom w bardzo profesjonalny sposób.
Dzięki nam rozwiniesz swój biznes i bez większych inwestycji zaoferujesz swoim klientom jakościowe polskie wyroby.

Możesz zostać naszym partnerem już dzisiaj!
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Co zyskujesz ze współpracy z Mazbit:

Produkt polskiego producenta

Opiekę handlowca

Wsparcie marketingowe

Komplementarne zaopatrzenie klienta

Stojak na czas współpracy

Atrakcyjne rabaty uzależnione od wysokości zamówień

Partnera w biznesie, który dostosowuje swoje rozwiązania do Twoich oczekiwań

Bezpłatne szkolenia produktowe

Polecane linie produktowe

Skontaktuj się z nami

WIKTOR FRĄCKOWIAK
tel./fax.: +48 519 109 052
e-mail: w.frackowiak(at)mazbit(dot)pl

MAZBIT
ul. R. Szlafroka 18
63-000 Środa Wlkp.

tel./fax.: +48 61 285 13 07
e-mail: biuro(at)mazbit(dot)pl