Kobieta – superbohater też człowiek. Dziś każdy potrzebuje wsparcia

Zdajesz sobie sprawę, że teraz masz moc! To jest twój czas! Mąż dzieci, dom, pies, obiad, rozlana kawa, zebranie rodziców, odcisk na małym palcu. Właśnie! Odcisk. I to na małym palcu. Na tym najmniejszym, co to nie wiadomo do czego służy. Chyba tylko do uderzania się nim o szafkę i robienia się na nim odcisków. Brrr… No, ale ja nie o tym.

 

Dwa kłamstwa, na które dałaś się nabrać

Masz supermoc! Dasz radę ze wszystkim i wierzysz, że marzenia się spełniają. Co tam rozlana kawa, odcisk, złoszczące się dziecko, czy zacinający się telefon. Ty masz moc i wygrasz z każdą przeciwnością! Wierzysz w to? To dobrze. Nikt Ci nie zabroni, ale spójrz realnie i przypomnij sobie chociażby bohaterów kreskówek czy popularne filmy przygodowe. Każdy superbohater potrzebuje wsparcia. Każdy.

 

To jak? Uwierzyłaś, że dasz radę ze wszystkim? A może nawet w to, że marzenia się spełniają? Tak? To dałaś się nabrać na dwa największe kłamstwa, które wpaja się wszystkim go głowy od zarania dziejów. Po pierwsze nie obrażaj się. Tupanie nogami i zapieranie się ze wszystkich sił nic tu nie pomoże. Człowiek nie może istnieć bez drugiego człowieka, bez wsparcia, miłości, motywacji, jakie może otrzymać. A po drugie nie jest tak, że coś dzieje się samo, bez Twojego udziału. Marzenia się nie spełniają. To Twoja ciężka praca, wysiłki, walka powodują, że marzenie się spełnia.

 

You can do this!

Nie oczekuj od życia. Lepiej być miło zaskoczonym niż mieć syndrom zawiedzionego oczekiwania. Możesz wrzucać monety do fontanny, rozbijać szkło na szczęście, suszyć, a potem laminować czterolistne koniczynki i robić wiele innych rzeczy, ale nic nie zastąpi konstruktywnego działania zmierzającego do osiągnięcia założonego celu.

 

Skoro już te ustalenia mamy za sobą, to przejdźmy do sedna. Superbohaterko, chcesz mieć niezastąpioną pomoc na co dzień i niezrównanych kompanów wspierających Cię w realizacji swoich marzeń? To świetnie! Gwarantuję Ci, że:

  • będą Ci zapewniać stabilizację każdego Twojego kroku,
  • zaskoczą Cię innowacyjnością,
  • idealnie dopasują się do Ciebie,
  • poprawią Twoje poczucie równowagi,
  • odciążą Cię,
  • pobudzą do działania.

Czy już wiesz o czym czym/kim mówię? Trudna zagadka? Odpowiedź jest prosta to wkładki do butów. Mam dla Ciebie serię wkładek iOrto Ostrog w 3 opcjach wielkości:

  • Slim – do obuwia dopasowanego i eleganckiego,
  • Standard – do obuwia uniwersalnego,
  • Space – do obuwia luźnego.

Śmiało! Weź pomocników i spełniaj marzenia! Nie zapomnij o swoich znajomych i ich zmęczonych stopach. Pomóż spełniać marzenia innym.